NADZORY BUDOWLANE, OKRESOWE KONTROLE OBIEKTÓW,
KOMPLEKSOWA REALIZACJA
PRAC REMONTOWO-BUDOWLANYCH.
INWESTORSTWO ZASTĘPCZE I KONSULTACJE TECHNICZNE.
Nasz zespół to wysoko wykwalifikowani pracownicy o dużej kulturze osobistej z wieloletnią praktyką w kraju i zagranicą. Realizujemy wszystkie prace budowlane a w szczególności remonty i adaptacje mieszkań, lokali handlowo-usługowych, budynków wielorodzinnych. Do realizacji prac używamy wyłącznie atestowanych i sprawdzonych materiałów oraz profesjonalnego sprzętu a na wykonane prace udzielamy od 12 do 60 miesięcy gwarancji !

Prace realizujemy wyłącznie na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, dlatego nie ma z problemu z naszą ewentualną szybką reakcją serwisową w ramach udzielonej gwarancji na wykonane prace. My "nie znikamy" po otrzymaniu zapłaty ;)
Na Państwa życzenie przedstawimy wiarygodne referencje z kontaktem do osób mogących je potwierdzić (część z nich można obejrzeć w zakładce referencje).

Szanowni Państwo,
Nie jesteśmy firmą o dumpingowych cenach z siedzibą gdzieś na drugim końcu kraju. Realizujemy kolejne prace budowlane zlecone przez naszych usługobiorców. Nasi potencjalni „nowi klienci” często znają nas z tzw. "polecenia". To dla nas największa rekomendacja. Zapraszamy do współpracy, dla stałych klientów mamy atrakcyjne ceny i bonusy.